Водійські окуляри

Люди, які тривалий час знаходяться за кермом автомобіля, завжди намагаються купити окуляри, які були б універсальними в будь-яку погоду, і будь-який час доби.

Але, нажаль, це не досить просте завдання: темні окуляри захищають очі водія при яскравому світлі, але  вони не допомагають увечері при відблисках зустрічних фар; жовта водійська лінза забезпечує комфорт в несприятливих погодних умовах (дощ, туман, хмарність), та вона абсолютно не доречна в сонячну погоду.

На щастя, оптика не стоїть на місці, і сьогодні ми маємо оптимальне рішення – денні офтальмологічні лінзи DriveWear.

Що таке водійські окуляри?

DriveWear, так звані водійські фотохроми, які є незамінними під час керування автомобілем і в хмарну погоду, і в яскравий сонячний день.

Це досягнуто за рахунок об`єднання двох технологій:

  1. фотохромного ефекту (здатність лінзи затемнятися на яскравому світлі та світліти в темноті);
  2. поляризації (здатність захищати очі від відблисків снігу, води, дорожнього полотна та ін.).
Трохи історії…

В минулому було зроблено багато спроб об`єднати поляризаційну та фотохромну технології. Ці спроби не мали успіху, адже лінзи не були розроблені таким чином, щоб ці дві технології добре поєднувались. Отримані вироби повністю не розкривали якість ні однієї із систем і належним чином не покращували зорове сприйняття водія.

Лінзи DriveWear пішли набагато далі від цих безуспішних спроб, використовуючи комбінацію цих технологій так, щоб підсилити якість кожної з них.

Поєднання технологій є настільки передовим і нестандартним, що на цей винахід було отримано багаточисельні патенти.

Як це працює?

Раніше фотохромні лінзи реагували (затемнялись) лише на ультрафіолетове світло. Звичайні фотохромні лінзи змінюються і поглинають світло лише після того, як на них потрапить ультрафіолет. Вітрове скло автомобіля має елементи, які блокують ультрафіолетову частину спектру, тому стандартні фотохромні вироби тут недоречні.

В DriveWear використали розробку, яка активує молекули не лише високо інтенсивним ультрафіолетовим світлом, але і видимим світлом з низькою інтенсивністю.

Поляризаційні якості DriveWear також виявились серйозним прогресом. Було важливо виготовити таку поляризаційну плівку, яка б зберігала ефект поляризації також поглинаючи мінімальну кількість видимого світла.

В результаті ми отримали перші фотохромні лінзи з поляризаційним фільтром, які затемняються за вітровим склом автомобіля.

Водительские очки

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом