Контактні лінзи для спорту

Носіння контактних лінз в спорті використовується все більше і більше, так як переваги в порівнянні з окулярами значні:

 • Не існує ніяких перешкод з боку спортивної окулярної оправи
 • Відсутня імовірність пошкодити скло
 • Нема запотівання через конденсат при зміні температур
 • Хороша видимість, навіть в дощ чи при потраплянні бризок
 • Необмежені поля зору
 • Краща контрастність та розпізнавання деталей рельєфу і структури поверхонь в швидких та екстремальних видах спорту.

Тобто, переваги для спортсменів очевидні, так як дають можливість покращити час реакції при заняттях спортом. Крім того, кольорові спортивні лінзи SPORT CONTRAST впливають на якість зору: зображення більш контрастне, деталі чітко видно і виділяються на загальному фоні, наприклад, м`яч. Це може мати значення в швидких видах спорту, таких як теніс, сквош, бадмінтон, скорочуючи час реакції і надаючи перевагу.

Існує три різних відтінки SPORT CONTRAST для екстремального, середнього та низького освітлення.

1. SPORT CONTRAST YELLOW (15%) – ідеальний вибір для активності в середині приміщень, яка залежить від швидкості реакції

SPORT CONTRAST YELLOW (15%)

Це легке жовте тонування (15%), підвищує контрастність, ідеальне для всіх видів активності в закритих приміщеннях. Погіршення видимості та втома очей, які зростають через певний час знаходження в приміщенні, суттєво знижують чіткість зору, тому чорно-білу контрастну ціль визначити важче. Завдяки комбінації фільтрів і шляхом зменшення вторинних відображень, досягається глибина сприйняття при штучному освітленні не залежно від того, це волейбол, сквош чи бадмінтон.

2. SPORT CONTRAST ORANGE (40%) – ідеальний вибір для активності всередині і зовні приміщень, яка залежить від контрастності та швидкості реакції

SPORT CONTRAST ORANGE (40%)

Оранжевий колір 40% тонування, використовується для рішення проблем з недостатньою яскравістю освітлення в залі чи при середній яскравості на вулиці. Помітне покращення освітленості в поєднанні з оптимальними характеристиками фільтру забезпечує комфортну, високу контрастність зору під час бігу, їзди на лижах, гри в футбол, гольф та верхової їзди. Навіть в туманну погоду та сутінки, такі об`єкти як мішень чи м`яч, знаходяться швидко, чітко і легко. Зменшення світлового потоку при яскравому освітленні на вулиці в поєднанні з оптимальними властивостями фільтра також забезпечують комфортний контрастний зір при заняттях різними видами спорту.

3. SPORT CONTRAST BROWN (75%) - ідеальний вибір для активності поза приміщенням при інтенсивному сонячному світлі

SPORT CONTRAST BROWN (75%)

Спорт на свіжому повітрі – це частина здорового способу життя та фітнесу. Для оптимального зору при яскравому сонячному освітленні и екстремальній яскравості використовується коричневе тонування  SPORT CONTRAST. Завдяки цим лінзам Ваші очі отримують явне зменшення світлового потоку. А спеціальний фільтр, який підвищує контрастність, та UV-захист перетворюють спорт на відкритому повітрі в справжнє задоволення, не залежно від того, буде це зимовий вид спорту чи пляжний волейбол. Ідеальні для серфінгу, гольфу, тенісу, пляжного волейболу, катання на лижах чи вільного активного відпочинку.

Всі три контактні лінзи SPORT CONTRAST:

 • Можна носити до 3-х місяців
 • Мають захист від ультрафіолету
 • Дозволені лише для денного носіння!
 • Дизайн розроблений таким чином, що поле зору залишається максимальним
 • Межі тонування залишаються прозорими і очі виглядають природньо.
Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом