Що краще, ніж прості окуляри для читання?

Очки для читання

Всім відомо, що традиційні окуляри для читання – це найбільш поширений вибір для більшості людей із пресбіопією. Вони дають чіткий зір на відстані 40-50 см від очей.

Проте, багато сучасних видів діяльності виконуються з використанням зору на середній відстані – ведення розмови, обід, робота в офісі, в магазині та ін..

Що видно на середній відстані?

При цьому предмети, які знаходяться на проміжній відстані, тобто за межами 40-50 см, виглядають не чіткими, розмитими, так як для розширення діапазону чіткого зору в окулярах пацієнту потрібні лінзи іншої діоптрійності. Інакше кажучи, власник таких окулярів обмежений малою дистанцією хорошого зору.

Як вийти із ситуації?

Щоб позбавитись неприємного ефекту розмитості, користувач повинен або знімати окуляри, або дивитись поверх оправи, відсовуючи її на кінчик носа, або використовувати кілька пар окулярів для різних відстаней. Все це створює масу незручностей під час щоденного користування.

Крім цього, пресбіопічний вік сьогодні поступово молодшає, а тривалість зорової роботи на близьких та середніх дистанціях збільшується. Сучасні люди в 40-річному віці досягають вершини професійного росту, вони сповнені сили і ведуть досить активний спосіб життя.

Що таке «офісна лінза»?

Тому, особливо актуальними стали дизайни окулярних лінз, які допоможуть оптикам вирішити проблему оптимальної корекції на близьких та середніх відстанях. Це сучасні дизайни так званих «офісних» лінз для роботи в приміщенні.

Провідний світовий виробник компанія Essilor пропонує просте рішення – лінзи Interview.

Ці сучасні лінзи дозволяють в одних окулярах добре бачити як на звичній відстані для читання, так і на середніх відстанях, аж до 2.5 метрів.

Унікальний дизайн цих лінз розрахований таким чином, що для користувача окулярами перехід від зони для читання до зони для середніх відстаней являється миттєвим і незамінним.

Завдяки окулярам з лінзами Interview ви отримаєте безперечну якість зору, що є надзвичайно важливим для максимально ефективної роботи протягом всього дня (робота з паперами, на комп`ютері, ведення переговорів та ін..). Ці лінзи є унікальним рішенням і прекрасною альтернативою для музикантів, архітекторів, стоматологів, інженерів, пілотів та людей інших професій.

Офісні лінзи Interview Essilor – сучасне рішення для людей з активною життєвою позицією старших 40 років!

Окуляри для читання

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом