Прогресивні окуляри

Прогресивні окуляри

Як поступити людині, у якої з віком виникають проблеми із зором як на близьких, так і на далеких відстанях?

Один із варіантів рішення – користуватися 2-3 парами окулярів на різних відстанях (для читання – одні, для комп’ютера – другі, для далини – треті). Та це, погодьтесь, доставляє багато незручностей.

Сучасна оптика пропонує ідеальний вихід з даної ситуації – прогресивні окуляри

Що таке прогресивні окуляри?

Прогресивні окуляри є найсучаснішим засобом корекції пресбіопії.

Прогресивні окулярні лінзи відносяться до мультифокальних, тобто призначені для зору на різних відстанях одночасно (в одній парі окулярів).

У верхній частині прогресивної лінзи знаходиться зона для зору вдалину, яку пацієнт використовує, коли дивиться прямо перед собою при звичайному положенні голови.

В нижній частині знаходиться зона для зору на близькій відстані, для її використання необхідно просто подивитися вниз.

Верхня і нижня зони поєднанні між собою так званим коридором прогресії, оптична сила якого поступово змінюється (прогресує), забезпечуючи хороший зір на проміжних відстанях.

Прогресивні окуляри

Переваги прогресивних окулярів.

Прогресивні окуляри мають багато переваг у порівнянні з іншими типами окулярів, призначених для корекції пресбіопії. В прогресивних окулярах Ви отримуєте можливість чудово бачити на різних відстанях, не маючи при цьому декілька пар окулярів. В одних і тих самих окулярах ми можете працювати за комп'ютером, з паперами, документами, спілкуватися з оточуючими, ходити до театру тощо.

Зовні прогресивні лінзи не відрізняються від однофокальних (простих окулярів), тому вони мають більш естетичний вигляд і ніколи не видадуть ваш вік в порівнянні з біфокальними окулярами, які мають досить чітку лінію розділу (віконце).

В ногу з часом!

Лікарі клініки СВІТ ЗОРУ пропонують унікальне нове покоління прогресивних лінз, які мають двосторонню прогресію.

На відміну від лінз з односторонньо прогресією, вони мають більш широкі зони для далини, близьких та середніх відстаней; більші кути огляду, що важливо при керуванні автомобілем, заняттях спортом та набагато менший період адаптації.

Це перша прогресивна лінза, яка враховує анатомію ока та створена на основі запатентованої біометричної технології.

Коли лікар підбирає для Вас прогресивні лінзи, він враховує багато даних будови Ваших очей, звичні Вам відстані для читання чи роботи, зорові звички, можливість писати лівою чи правою рукою.

Ми пропонуємо абсолютно універсальні високотехнологічні лінзи за дуже розумною ціною!

Ми гарантуємо:

  • чіткий зір на будь-якій відстані;
  • абсолютний зоровий комфорт;
  • високу якість та чіткість зору;
  • можливість відмінно бачити навіть під час руху;
  • свободу у виборі положення під час виконання повсякденних завдань;
  • швидку і легку адаптацію.

Узагальнивши, можна сказати, що використовуючи прогресивні лінзи останнього покоління, ми надаємо нашим пацієнтам єдиний очікуваний результат - високу якість зору на будь-яких відстанях.

Виписати рецепт на прогресивні окуляри може тільки лікар офтальмолог після всебічного обстеження органу зору. Це досить складна маніпуляція, яка вимагає великого досвіду лікаря.

Таким чином, сьогодні прогресивні окуляри при правильному підборі – це самий сучасний і зручний метод корекції вікової далекозорості.

Прогресивні окуляри

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом