Старі легенди Каменець-Подільського

Проходять дні, роки століття, змінюються люди та епохи, і лише пам`ять зберігає велич минулих днів, історію пройдених подій, мудрість та сміливість героїв. Пам`ять і кусочки історії, які час зберіг для нас…

19 – 21 червня  СВІТ ЗОРУ побував в старому  легендарному місті – Кам`янець-Подільському. «Квітка на камені» - так називають древній Кам`янець-Подільський. Знаходячись поблизу кордонів різних держав, місто було символом могутності протягом багатьох віків. З часом у місті виріс замок. Ця унікальна оборонна споруда будувалась на протязі XI-XVII століть на скалистому мисі. Могутність каменецьких укріплень вражала не лише подорожуючих, але й ворогів. Кам`яні стіни, вкриті сивою давниною, стрункі башти з бійницями, глибокі оборонні рови розказали нам про далекі події тих віків.

Неподалік знаходиться  інший, не менш грізний вартовий –  замок в Хотині. Його стіни, як мовчазні тіні історії, прославляють у віках  безсмертне ім.`я Сагайдачного.

Наша подорож  завершилась в с. Кривче Тернопільської області. Захоплююча екскурсія під землею в «Кришталеву печеру» - завмерлу казку з кришталю, де миготять кристали, колони сталактитів та сталагмітів.


Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом