По світу разом

Вихідний у Бучі

У цьому році ми відвідали одне із самих красивих міст Київської області – м. Буча. Важко залишатись байдужим до такої кількості парків, дизайнерських алей і скульптур, сучасних пам’ятників, квіткових шедеврів та фонтанів. Навколо ліс, чаруючий аромат літа, озера і маленькі струмочки… День пройшов, дійсно, в гармонії з красотою природи.


Гостинне Закарпаття

І знову колектив СВІТ ЗОРУ подорожує по мальовничих куточках України. Цього разу в день святого Миколая ми відвідали гостинне Закарпаття. Неймовірно вражаюча природа тут тісно переплітається з унікальним історичним минулим. За ці 2 дні нам вдалося побачити м. Мукачеве та старовинний Мукачівський замок «Паланок», пройтись по визначним місцям Ужгорода та оглянути Ужгородський замок. Ми відвідали маленьке містечко Берегове, яке славиться на всю Європу своїми термальними джерелами та винними погребами. Ну і звичайно насолодились вишуканою угорською кухнею та смаком закарпатського вина.


Старі легенди Каменець-Подільського

Проходять дні, роки століття, змінюються люди та епохи, і лише пам`ять зберігає велич минулих днів, історію пройдених подій, мудрість та сміливість героїв. Пам`ять і кусочки історії, які час зберіг для нас…


Синьоока Волинь

15 червня Україна відзначала День медичного працівника.

14-16.06.2008 року колектив СВІТ ЗОРУ здійснив автоподорож до мальовничого краю річок та озер – синьоокої Волині.


Ми у Львові

21-23.12.2007 року колектив Світ Зору відвідав прекрасне місто Львів. Поїздка була приурочена до корпоративного святкування Нового Року.


Дендропарк Софіївка

Наша перша спільна подорож. Ми обрали для неї без перебільшення одне з найкращих місць, створених людськими руками - Національний дендрологічний парк України Софіївка, м. Умань.

За задумом творців Софіївка є наочною ілюстрацією до поем Гомера "Іліада" та "Одіссея", тому впродовж всієї екскурсії ми мали можливість побачити безліч композицій і малих архітектурних форм, які виражають ідеї міфу чи його подій


Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом