Лікування очей

Лікування очей

На теперішній час захворюваність очей має широкий спектр. Практично кожна людина, яка досягла 50-річного віку, скаржиться на проблеми зору. На жаль, різноманітні патології зору також часто спостерігаються і серед людей молодшого віку.

У більшості випадках ефективне лікування захворювань очей пацієнти можуть отримати лише у лікаря-офтальмолога.

Діагностика і лікування захворювань очей в офтальмології містить у своєму арсеналі велику кількість сучасного обладнання. Розроблені спеціальні ультразвукові апарати, операційні мікроскопи, електрофізіологічні аналізатори, оптичні когерентні та ретинальні томографи, які дозволяють впровадити безліч методик, щоб встановити діагноз та провести ефективне лікування захворювань очей.

Саме в офтальмології знайшли застосування перші лазерні установки. З їх допомогою лікарі ретинологи проводять лікування захворювань очей, які відносяться до групи патології сітківки: діабетична ретинопатія, дистрофія сітківки, відшарування сітківки та ін.

Високі вимоги пацієнтів щодо якості життя спонукають офтальмологію розвиватись швидкими темпами з застосуванням найсучасніших передових наукових досягнень.

Які види лікування застосовуються в офтальмології?
 1. 1. Консервативне лікування очей::
  • лікування очей за допомогою фармацевтичних препаратів: очних крапель, мазей, ін’єкцій лікарських засобів. Для лікування захворювань очей розроблені спеціальні краплі та мазі провідних фармацевтичних фірм-виробників, а саме: Alcon, Santen, B&L.
  • масаж повік (використовується при блефаритах та демодекозі повік);
  • фізіотерапевтичні процедури: електрофорез з ліпазою для розсмоктуючої терапії при крововиливах, магнітотерапія з вітамінним комплексом для ряду офтальмологічних захворювань.
 2. Оптична корекція аномалій рефракції (лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму за допомогою окулярів та контактних лінз).
 3. Апаратне лікування очей - за допомогою приладів, що корегують та підвищують гостроту зору, відновлюють бінокулярний зір, покращують роботу органів зору тощо (амбліопія, косоокість, короткозорість).
 4. Оперативне лікування очей - за допомогою хірургічних втручань на передньому і задньому відрізках ока. З середини 70-х років ХХ століття всі офтальмологічні операції проводяться під мікроскопом, тому їх вважаються мікрохірургічними.
 5. Лазерне лікування очей - лазерна коагуляція, яка використовується при захворюваннях сітківки та глаукоми.

Комп`ютерна діагностика та лікування очей на самому сучасному рівні – це той мінімум, який пропонує Вам офтальмологічна клініка СВІТ ЗОРУ.

 

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом