Лікування зору

консультація офтальмолога

Після проведення комплексу діагностичних маніпуляцій пацієнту потрібна консультація офтальмолога, який проведе аналіз отриманих результатів, встановить повний діагноз та розпише адекватне лікування зору. Сучасне нове обладнання відіграє важливу роль в діагностичному процесі, але професійна консультація офтальмолога – однозначно, вирішальну.

Лише висококваліфікований лікар з великим досвідом роботи побачить проблему комплексно, підбере правильне лікування зору з прогнозованим результатом.

Не дивлячись на те, що наші очі мають розмір лише 24 мм, існує велике різноманіття офтальмологічної патології. Захворювання зорового аналізатора поділяються на групи. Відповідно до цього лікарі-офтальмологи мають різну більш вузьку спеціалізацію.

Якщо Ви вперше звернулись в клініку із скаргами, наприклад, на почервоніння очей, або просто хочете пройти комплексне обстеження органу зору, Вас запишуть до лікаря-офтальмолога загального прийому. Після детального огляду він встановить діагноз і складе план лікування в разі необхідності.

В деяких випадках для встановлення точного діагнозу лікарю-офтальмологу загального прийому потрібна допомога колеги – консультація окуліста більш вузької спеціалізації. Давайте з ними познайомимось.

Офтальмолог-ретинолог

Якщо під час діагностики у пацієнта виявлена патологія сітківки (дистрофія, пігментна дегенерація, відшарування, діабетична ретинопатія, розрив та ін..), йому потрібна консультація офтальмолога – ретинолога. Ретинолог проведе спеціалізоване обстеження сітківки ока (оптична когерентна томографія, фото очного дна, флюоресцентна ангіографія) і розпише схему подальшого лікування зору. Ретипологи володіють усіма сучасними методами лікування патології очного очного дна, включаючи лазерне лікування. На сьогоднішній день лазерна коагуляція рахується ведучим методом терапії і профілактики виникнення захворювань сітківки. Цей безпечний, високоефективний метод дозволяє зберегти зір пацієнтам. Лікування патології сітківки вимагає від лікаря-ретинолога дуже високого рівня кваліфікації, оскільки захворювання очного дна часто супроводжуються зниженням зору, а основне завдання лікаря – зуміти його зберегти.

Офтальмолог-хірург

Консультація офтальмолога – хірурга обов`язкова, якщо у пацієнта є захворювання органу зору, єдиним методом лікування яких повинно бути хірургічне видалення (папіломи на повіках, халязіон, кісти, птоз верхньої повіки, птерігіум та ін.). Хірург самостійно оцінює ступінь захворювання та об’єм необхідного хірургічного лікування даної патології. Вітреоретинальні хірурги займаються лікуванням заднього відрізка ока (глаукома, відшарування сітківки, деструкція скловидного тіла та ін.). Хірурги - катарактологи оперують різні види катаракти; рефракційні хірурги проводять лазерну корекцію зору. Хірург – строболог займається оперативним лікуванням косоокості. В офтальмології існує ще один напрямок – пластичної хірургії, основна мета якого полягає в естетичному омолодженні погляду пацієнта (блефаропластика верхніх і нижніх повік).

Офтальмолог дитячий

Якщо Ви захотіли обстежити очі Вашої дитини – необхідна консультація офтальмолога дитячого. Це пов`язано з тим, що етіологія дитячої очної патології відрізняється від дорослих. Дитячий офтальмолог знає особливості розвитку зорового аналізатора у дітей, керується чіткими віковими нормами і правильно призначить лікування проблем зору у дітей від народження до 18 років..

Про клініку…

Клініка СВІТ ЗОРУ в Києві позиціонує себе як спеціалізована офтальмологічна клініка. В нас працюють лікарі офтальмологи з великою клінічною практикою та досвідом. Кожен з них має свою вузьку спеціалізацію і є дуже цінним в своєму унікальному напрямку лікування патології органу зору. Всі разом вони надають повноцінну офтальмологічну допомогу для дорослих і дітей, починаючи з народження.

Лікування проблем зору в клініці СВІТ ЗОРУ здійснюється за допомогою різних методів і засобів. В клініці є можливість проводити всі основні способи лікування і профілактики захворювань очей – медикаментозні (краплі. Мазі, вітаміни для очей, різні види ін’єкцій), фізіотерапевтичні (апаратні методи лікування), лазерні та хірургічні.

Шановні пацієнти!

Офтальмологи клініки СВІТ ЗОРУ мають до Вас одне велике прохання – не займайтесь самолікуванням!

Безперечно, Ви сильно зайняті і у Вас просто немає часу записатись на консультацію до окуліста. Ми розуміємо, що для Вас набагато простіше вивчити свої симптоми в інтернеті, поставити собі діагноз і попросити у фармацевта в аптеці «якийсь» препарат.

Не варто забувати про те, що використання препаратів без призначення офтальмолога може призвести до трагічних наслідків: підвищити внутрішньоочний тиск, порушити мікрофлору слизової оболонки ока, повисити ламкість судин з наступним виникненням крововиливів, викликати хронічне почервоніння очей через консерванти, які використовуються практично в усіх краплях та ін.

Якщо Ви все ж придбали краплі самостійно, звертайте, будь ласка,  увагу на те, що написано в їх інструкції: на тривалість курсу лікування, умови зберігання і пряме показання для використання.

Не ускладнюйте роботу лікарям-офтальмологам!

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом