Хірургічне видалення папіломи повіки

Папіломи повік – це доброякісні новоутворення епідермісу шкіри. Як правило, папілома має тоненьку ніжку, але бувають і плоскі папіломи на широкій ніжці, які видаляти складніше.

Причини виникнення папілом?

Папіломи частіше бувають вірусного походження. Причиною можуть бути гінекологічні захворювання, стресові стани, порушення обміну речовин, ендокринопатія, коли імунна система людини ослаблена і не справляється з вірусною інфекцією.

Ураження може бути не лише в області повік, але і на інших ділянках шкіри. Якщо за короткий час на тілі людини з`явилась велика кількість папілом, рекомендовано обстежитись на папілома вірус людини.

Основним методом лікування являється хірургічне видалення папілом на повіці.

Який вид хірургії самий сучасний?

Сьогодні офтальмологи для видалення папілом використовують останнє досягнення – радіохвильову хірургію. Застосування радіо ножа має цілий ряд переваг перед звичайними хірургічними інструментами. Головними серед них є безконтактність методу, безболісність, безкровність та високий естетичний результат.

Видалення папіломи повік не проводиться з допомогою лазерних методів, на відміну від папілом на тілі.

Чому у косметолога дешевше?

Дуже часто пацієнти дивуються, чому вартість цієї процедури дорожча, ніж видалення таких же папілом на тілі в косметологічному кабінеті. Потрібно розуміти, що папіломи в області повік мають дуже тонку шкіру і масивне кровопостачання.

Особливо це стосується плоских папілом, які знаходяться в області війчастого ряду.

Тому, видалення папілом на повіці – дуже копітка процедура. Її повинен проводити лише офтальмохірург з допомогою спеціалізованого медичного обладнання і хірургічних інструментів, якими висікається новоутворення. Після цього рана коагулюється за допомогою термокаутера.

Операція проводиться під місцевою анестезією, триває 15-30 хвилин.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом