Хірургічне лікування косоокості

Офтальмологічна клініка СВІТ ЗОРУ пропонує комплексний підхід в лікуванні косоокості.

Основною метою лікування косоокості є відновлення правильного положення очей, розвиток бінокулярного та стереоскопічного зору.

Методи лікування косоокості залежать від багатьох факторів: віку пацієнта, причини виникнення косоокості, її виду та ступеня відхилення. Вони включають в себе оклюзію (заклеювання), носіння окулярів, апаратне лікування а також хірургічне лікування косоокості.

Хірургія косоокості направлена на відновлення правильного м`язевого балансу. Існує кілька хірургічних методик виправлення косоокості. Їх вибір залежить від конкретного проблемного м`язу і кута відхилення очей від загальної точки фіксації.

В чому суть даного виду хірургії?

Хірургічне лікування косоокості полягає або в послаблені дії сильного м`язу (того, в бік якого відхилене око), або, навпаки, в підсиленні дії слабкого, тобто протилежного м`язу. Об`єм і характер втручання вибирають залежно від стану окорухового апарату, кута косоокості і віку пацієнта.

В багатьох випадках доводиться застосовувати комбіновані операції, як на сильному, так і на слабкому м`язі, втручання на обох очах, проводити хірургічне лікування косоокості в кілька етапів.

Хірургія косоокості може проводитись як під загальною, так і під місцевою анестезією.

Після операції, в обов`язковому порядку, проводиться консервативна терапія, яка направлена на повну реабілітацію зорових функції, і апаратне лікування, направлене на відновлення і закріплення бінокулярного зору, в іншому випадку косоокість може давати рецидиви.

Правильне положення очей вдається відновити в більшості випадків (90%). Повторні операції потрібні рідко.

Чи можна оперувати косоокість у дорослих?

Хірургічне лікування використовується для виправлення косоокості і у дітей, і у дорослих. Але в дорослому віці відновлення цих функцій досить складне, тому часто оперативне втручання проводиться більше з косметичною метою.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом