Катаракта та глаукома

Озирніться довкола, чи добре ви бачите все, що вас оточує? Зір - одна з найважливіших почуттів людини, саме тому слідкувати за його станом важливо протягом усього життя. Своєчасна діагностика допоможе уникнути багатьох проблем, а головне - не допустити розвитку серйозних захворювань і ускладнень.

Українсько-швейцарська офтальмологічна клініка Porcelian «СВІТ ЗОРУ» відкрила свої двері в 2004 році. Наша команда більше 13 років надає професійну допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань очей.

У клініці «СВІТ ЗОРУ» встановлено сучасне лікувально-діагностичне обладнання провідних світових виробників. Професійний підхід, новітні технології та методики дослідження очей дозволяють провести діагностику на високому рівні і виявити практично всі захворювання очей та почати лікування.

Діагностика та лікування глаукоми

Глаукома виникає в результаті підвищеного внутрішньоочного тиску. Небезпека захворювання полягає в тому, що якщо вчасно не вжити заходів, підвищений тиск руйнує зоровий нерв, що в результаті призводить до незворотної сліпоти.

Слід зазначити, що регулярна діагностика зору у осіб, які досягли 40 років (не рідше, ніж один раз на рік) допомагає запобігти розвитку серйозного захворювання.

При лікуванні глаукоми головним завданням є контроль очного тиску. Далі слід визначити метод лікування - медикаментозний або лазерний (хірургічне втручання). Попередня діагностика і дослідження дозволяють скласти індивідуальний план лікування медикаментами, а також розробити систему їх прийому.

Лазерне лікування призначається в разі відсутності результату після прийому медикаментів. Лазерна корекція формує канали відтоку внутрішньоочної рідини. Сама операція займає не більше 40 хвилин, реабілітаційний період становить 1-3 тижні.

Щойно ви помітили стрімке зниження зору - негайно звертайтеся до фахівця.

Діагностика та лікування катаракти

При катаракті кришталик ока частково або повністю мутніє. Кришталик від природи прозорий і грає роль природної лінзи, що переломлює світлові промені і пропускає їх до сітківки. При катаракті пропуск світла не можливий, при цьому зір стабільно погіршується. Причин розвитку патології виділяють безліч.
Лікувати катаракту слід негайно, оскільки захворювання може призвести до незворотної сліпоти. Доктор Гаврилюк робить видалення катаракти з допомогою «холодної» факоемульсифікації. Це одна з найбільш актуальних методик лікування із застосуванням ультразвуку. Помутніння кришталика розбивається імпульсним ультразвуком і через невеликий розріз замінюється гнучким штучним імплантом, який підбирається індивідуально для кожного пацієнта.
Безпосередньою перевагою даної операції є її атравматичність і відсутність реаілітаційного періоду. Пацієнт практично відразу може повернутися до звичного способу життя. Багаторічний досвід Сергія Григоровича дозволяє вирішити найскладніші ситуації і гарантує максимальний результат. Піклуйтеся про своє здоров'я і не відкладайте візит до лікаря, адже більшость захворювань можна запобігти, якщо вчасно діагностувати!

Гаврилюк Сергій Григорович

Гаврилюк Сергій Григорович

лікар-офтальмолог першої категорії, пластичний хірург

Його досвід включає реконструктивні операції, офтальмологічну мікрохірургію. Доктор Гаврилюк проводить складні операції на очах, такі як глаукома і катаракта.

17 років досвіду

 • Пластична та реконструктивна хірургія
 • Блефаропластика, Face lifting, ринопластика, отопластика, хейлопластика
 • Ін'єкційна косметологія
 • Хірургічні методи підтяжки середньої та нижньої третини обличчя (Radiesse, Sculptra).
 • Нитковий ліфтинг
 • Хірургія катаракт всіх ступенів складності, ірідопластика, антиглаукоматозні операції, імплантація дренажних систем при глаукомі, видалення птерігіума, видалення новоутворень кон'юнктиви.
 • Хірургічна корекція косоокості у дорослих, в тому числі і з вертикальним компонентом.
 • Сучасні інноваційні методики лікування: макулодистрофії, діабетичної ангіоретінопатіі, пігментного ретиніта.
 

Биць Юрій Юрійович

Биць Юрій Юрійович

Лікар офтальмолог, кандидат медичних наук.

Стаж 11 років, перша кваліфікаційна категорія.
Діючий член ESCRS (Європейське співтовариство катарактальних і рефракційних хірургів).

 • У 2009 році закінчив НМУ ім.О.О.Богомольця.
 • У 2009-2011 рр.- проходив інтернатуру за фахом "Офтальмологія".
 • З 2012 року працює в 32 відділенні Центру мікрохірургії ока.
 • Є членом Асоціації нейроофтальмологів і глаукоматологів України.
 
Назва Ціна
Лікування катаракти 16 800 грн
Лікування глаукоми 20 000 грн
Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом