Блефаропластика

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined variable: script в googleanalytics_page_alter() (рядок 284 із /home/svitzory/domains/svit-zory.com.ua/public_html/sites/all/modules/google_analytics/googleanalytics.module).

На сьогоднішній день однією з найбільш популярних операцій рахується блефаропластика – це хірургічна підтяжка верхньої і нижньої повіки з метою естетичного омолодження. Суть даного методу: зменшити надлишки шкіри та жирової тканини в районах верхніх та нижніх повік.

Кому рекомендовано блефаропластику?

Частіше всього блефаропластику призначають людям зрілого віку (40 і старші), у яких з роками утворились морщини над верхніми повіками, з`явились грижі і виник надлишок шкіри, в результаті чого вона лягає на повіки та робить людину візуально старішою. Випячування підочноямкового жиру (так звані мішки під очима) також може стати показанням до блефаропластики. Вирішує ця операція і інші завдання, наприклад, опущення зовнішнього кута очей (вроджене чи набуте).

Що очікуємо від операції?

За допомогою блефаропластики можна вирішити наступні проблеми:

  • Позбавитись надлишків шкіри і жирової клітковини навколо повік;
  • Зменшити ознаки вікових змін;
  • Провести пластику м`язів пери орбітальної області;
  • Змінити форму та розріз очей.

Блефаропластика не усуває мімічні морщини в куточках очей!

Які існують види блефаропластики?

Пластика повік проводиться під загальною чи місцевою анестезією (в залежності від складності операції). Виділяють кілька видів блефаропластики:

Блефаропластика верхніх повік

Показаннями для проведення являється надлишок шкіри в області верхньої повіки (шкіра нависає над війчастим рядом), наявність підшкірної жирової грижі, що обумовлює насуплений вигляд при погляді людини. Надлишок шкірного покриву в області верхньої повіки може призвести до погіршення зору, швидкої втоми очей,  стати перешкодою для якісного нанесення макіяжу. Підтяжка повік допоможе позбавитися від провисаючої складки в області верхньої повіки і знову надати погляду відкритість і привабливість. Досвідчені офтальмохірурги клініки СВІТ ЗОРУ проведуть операцію з високою точністю та використанням самих сучасних методик.

Блефаропластика нижніх повік

Даний вид блефаропластики рахується більш складним по технічному виконанню. Показаннями для проведення являється пом`ята шкіра, набрякла складка під очима, півколом нависаюча над вилицею. Причинами можуть бути спадкова схильність або вікове ослаблення кругового м`язу ока. Суть пластики полягає у видаленні жирової грижі і відсіканні залишків в`ялої шкіри в області нижньої повіки. Як результат - усуваються мішки і набряклість під очима, що робить погляд більш свіжим, відкритим і молодим.

Кругова блефаропластка – одночасна пластика верхніх і нижніх повік.

Як протікає післяопераційний період?

Післяопераційний реабілітаційний період триває 7-10 днів.

Відразу після операції на повіки накладаються охолоджені подушечки, які сприяють зменшенню набряків. Для зменшення почервоніння очей, печії, свербежу хірург призначає протизапальні очні краплі.

Через 5-7 днів знімаються шви, за цей час, як правило, проходять набряки і післяопераційні синці. Крововиливи можуть залишатись в прооперованих зонах довше – 10-30 днів.

Це важливо…

Протягом всього реабілітаційного терміну після операції слід обмежувати надмірну фізичну активність, не допускати тривалої дії сонячних променів.

Результати операції можна буде оцінити через півтора місяця.

В більшості випадків необхідність в повторній операції виникає не раніше ніж через 7-10 років. Повторювати операцію на нижній та верхній повіках прийнято не більше 3 разів.

Петренко Оксана Васильевна

Петренко Оксана Василівна

лікар отоларинголог вищої категорії, доктор медичних наук

Лікарська практика 25 років. Спеціалізація: офтальмологія.

Величезний досвід лікаря, як практикуючого офтальмолога-хірурга, знання анатомії очей і повік, вміння підібрати правильну методику у кожному конкретному випадку являється гарантією високого естетичного результату під час виконання блефоропластики верхніх та нижніх повік.

Лікар також володіє сучасними, високотехнологічними методами реконструктивних операцій при травмах очей. Повік та слізних органів.

Основні напрямки в роботі:

  • блефаропластика верхній і нижніх повік;
  • реконструктивні операції на повіках;
  • хірургія завороту і вивороту повік.
 
 
 
Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом