Блефаропластика

На сьогоднішній день однією з найбільш популярних операцій рахується блефаропластика – це хірургічна підтяжка верхньої і нижньої повіки з метою естетичного омолодження. Суть даного методу: зменшити надлишки шкіри та жирової тканини в районах верхніх та нижніх повік.

Кому рекомендовано блефаропластику?

Частіше всього блефаропластику призначають людям зрілого віку (40 і старші), у яких з роками утворились морщини над верхніми повіками, з`явились грижі і виник надлишок шкіри, в результаті чого вона лягає на повіки та робить людину візуально старішою. Випячування підочноямкового жиру (так звані мішки під очима) також може стати показанням до блефаропластики. Вирішує ця операція і інші завдання, наприклад, опущення зовнішнього кута очей (вроджене чи набуте).

Що очікуємо від операції?

За допомогою блефаропластики можна вирішити наступні проблеми:

  • Позбавитись надлишків шкіри і жирової клітковини навколо повік;
  • Зменшити ознаки вікових змін;
  • Провести пластику м`язів пери орбітальної області;
  • Змінити форму та розріз очей.

Блефаропластика не усуває мімічні морщини в куточках очей!

Які існують види блефаропластики?

Пластика повік проводиться під загальною чи місцевою анестезією (в залежності від складності операції). Виділяють кілька видів блефаропластики:

Блефаропластика верхніх повік

Показаннями для проведення являється надлишок шкіри в області верхньої повіки (шкіра нависає над війчастим рядом), наявність підшкірної жирової грижі, що обумовлює насуплений вигляд при погляді людини. Надлишок шкірного покриву в області верхньої повіки може призвести до погіршення зору, швидкої втоми очей,  стати перешкодою для якісного нанесення макіяжу. Підтяжка повік допоможе позбавитися від провисаючої складки в області верхньої повіки і знову надати погляду відкритість і привабливість. Досвідчені офтальмохірурги клініки СВІТ ЗОРУ проведуть операцію з високою точністю та використанням самих сучасних методик.

Блефаропластика нижніх повік

Даний вид блефаропластики рахується більш складним по технічному виконанню. Показаннями для проведення являється пом`ята шкіра, набрякла складка під очима, півколом нависаюча над вилицею. Причинами можуть бути спадкова схильність або вікове ослаблення кругового м`язу ока. Суть пластики полягає у видаленні жирової грижі і відсіканні залишків в`ялої шкіри в області нижньої повіки. Як результат - усуваються мішки і набряклість під очима, що робить погляд більш свіжим, відкритим і молодим.

Кругова блефаропластка – одночасна пластика верхніх і нижніх повік.

Як протікає післяопераційний період?

Післяопераційний реабілітаційний період триває 7-10 днів.

Відразу після операції на повіки накладаються охолоджені подушечки, які сприяють зменшенню набряків. Для зменшення почервоніння очей, печії, свербежу хірург призначає протизапальні очні краплі.

Через 5-7 днів знімаються шви, за цей час, як правило, проходять набряки і післяопераційні синці. Крововиливи можуть залишатись в прооперованих зонах довше – 10-30 днів.

Це важливо…

Протягом всього реабілітаційного терміну після операції слід обмежувати надмірну фізичну активність, не допускати тривалої дії сонячних променів.

Результати операції можна буде оцінити через півтора місяця.

В більшості випадків необхідність в повторній операції виникає не раніше ніж через 7-10 років. Повторювати операцію на нижній та верхній повіках прийнято не більше 3 разів.

Гаврилюк Сергій Григорович

Гаврилюк Сергій Григорович

лікар-офтальмолог першої категорії, пластичний хірург

Його досвід включає реконструктивні операції, офтальмологічну мікрохірургію. Доктор Гаврилюк проводить складні операції на очах, такі як глаукома і катаракта.

 

Лисиця Леся Олександрівна

Лисиця Леся Олександрівна

Лікар офтальмолог першої категорії

Основні напрямки в роботі:

  • діагностика захворювань очей;
  • консервативне та хірургічне лікування захворювань зорового аналізатора у дітей;
  • окулярна та контактна корекція зору;
  • діагностика рідкої вродженої та набутої аномалії зорового аналізатора із застосування сучасних методів обстеження;
  • хірургія: зондування, халязіон, косоокість, птоз, єпікантус та ін.;
  • реконструктивно-пластична хірургія.
 
Блефаропластика Ціна
блефаропластика в/повіки 20 000 грн
блефаропластика н/повіки 25 000 грн
 
 
 
 
Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом