Хірургія ока

Дитяча хірургія очей в клініці СВІТ ЗОРУ проводиться під загальним ендотрахеальним (севорановим) наркозом, який являється найбільш безпечним, швидко виводиться з клітин організму та не пригнічує довготривалу пам`ять дитини

В офтальмологической клинике СВІТ ЗОРУ проводится и детская, и взрослая офтальмолхирургия. Опытные хирурги предоставят квалифицированную консультацию каждого хирургического случая. Вместе с анестезиологом проведут само оперативное вмешательство, гарантируя высокий лечебный и косметический результат.

Що оперують в офтальмології?

Залежно від нозології хірургія ока проводиться на різних структурах ока:

  • на повіках (папіломи, атероми, кіста, проз, епікантус, халязіон та ін.);
  • на рогівці (птерігіум);
  • на кон`юнктиві (дермоїдна кіста, пігментний невус);
  • на м`язевому апараті ока (косоокість);
  • на сльозовідвідних шляхах (дакріоцистит, часткова або повна непрохідність);
  • внутрішньоочна хірургія ока (катаракта, глаукома);
  • на задньому відрізку ока (відшарування сітківки);

Багато з вищеперерахованих маніпуляцій проводиться з використанням операційних мікроскопів з високим ступенем точності и збільшення, а також мікрохірургічних інструментів. Саме тому більш правильне і сучасне формулювання оперативного втручання на сьогоднішній день – це мікрохірургія ока.

Досвідчений офтальмолог-хірург клініки СВІТ ЗОРУ надає консультацію по хірургічній патології та проводить хірургію захворювання, гарантуючи високий результат

Яка використовується анестезія?

У дорослих хірургія ока проводиться, як правило, під місцевою анестезією. В залежності від патології використовуються краплі (алкан) чи ін`єкції, які мають місцевоанестезуючу дію. Дитяча офтальмохірургія проводиться під загальним ендотрахеальним наркозом, рекомендованим Всесвітньою асоціацією анестезіологів.

Не потрібно боятися…

Дуже часто призначення «хірургія ока» лякає пацієнтів і відштовхує їх від своєчасного лікування. Але страхи абсолютно не виправдані. Завдяки сучасним методам лікування, високій кваліфікації хірургів, точним методам розрахунків та високопрофесійному обладнанню,  мікрохірургія ока досягла статусу амбулаторних операцій.

Середня тривалість хірургічних маніпуляцій – 15-30 хвилин. Це дозволяє пацієнтам у більшості випадків вже на наступний день повернутись до звичного ритму життя.

Дорослий і дитячий анестезіолог супроводжує роботу офтальмолога-хірурга, надає якісне анестезіологічне забезпечення операції і гарантує її безболісність

Що ми пропонуємо?

В офтальмологічній клініці СВІТ ЗОРУ проводиться і дитяча, і доросла офтальмолхірургія. Досвідчені хірурги нададуть кваліфіковану консультацію кожного хірургічного випадку. Разом з анестезіологом проведуть саме оперативне втручання, гарантуючи високий лікувальний та косметичний результат.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом