Апаратне лікування очей

Лазерна біостимуляція зору в клініці СВІТ ЗОРУ проводиться на спеціальному обладнанні і направлена на зняття спазмів циліарного м`язу

Лікування очей у дітей носить комплексний характер і підбирається для кожного маленького пацієнта індивідуально із врахуванням особливостей його органа зору. Саме в дитячому віці найлегше справитись з більшістю захворювань зорової системи, не вдаючись до хірургічного лікування.

Лікування очей у дітей залежить від своєчасно проведеної діагностики та правильних рекомендацій офтальмолога.

Сучасна офтальмологія використовує велику кількість видів, методів та методик для лікування патології органа зору. Окреме важливе місце в дитячій офтальмології займає апаратне лікування очей.

Коли призначається апаратне лікування?

Лазерна біостимуляція зору в клініці СВІТ ЗОРУ проводиться на спеціальному обладнанні і направлена на зняття спазмів циліарного м`язу

Апаратне лікування очей у дітей застосовується для профілактики та консервативного терапевтичного лікування амбліопії, різних видів косоокості, прогресуючої короткозорості, спазму акомодації, атрофії зорових нервів та інших захворювань.

Як це відбувається в нашій клініці?

В офтальмологічній клініці СВІТ ЗОРУ таке лікування проводиться в спеціалізованому кабінеті в ігровій формі спеціальним персоналом – ортоптистами.

Апаратне лікування очей у дітей призначається курсом по 5 або 10 сеансів. Курс підбирається індивідуально для кожної дитини, з врахуванням особливостей її захворювання. Апаратне лікування очей у дітей дозволяє отримати більш стійкі результати, ніж у дорослих.

Медична сестра клініки СВІТ ЗОРУ проводить апаратне лікування очей для кожного пацієнта індивідуально з метою досягнення більш високого результату лікування

Які методики використовуються?
  • Лазерна біостимуляція -  в основу покладена дія променя світла низької інтенсивності на структури ока. В результаті покращується мікроциркуляція, обмінні процеси та живлення тканин ока, активізується місцевий імунітет. Знімається спазм циліарного м`яза.

  • Програма «Квітка» - дана комп`ютерна програма застосовується для лікування амбліопії слабкого та середнього ступеню, але її перший рівень можна використовувати для лікування амбліопії високого ступеню. Використовується з 4-5 років.

  • Програма «Ай» - призначена для діагностики та лікування амбліопії і косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору.

  • Програма «Хрестик» - являється ігровим стимулятором для лікування амбліопії. Використовується з трьохрічного віку.

  • Програма «Чібіс» - призначена для діагностики порушень бінокулярного та стереоскопічного зору та функціонального лікування бінокулярних розладів.

  • Програма «Павучок» - використовується для лікування амбліопії.

  • Синоптофор – прилад для лікування косоокості та інших видів порушення бінокулярного зору. Дозволяє проводити комплекс лікувальних тренувань, за допомогою яких проходить злиття двох зображень в одне. Тренує і розвиває зорові резерви людини, покращує загальну рухливість очей.

  • Прилад «Струмок» - його дія заснована на тренуванні механізму акомодації. Використовується для лікування короткозорості, зняття спазму акомодації, для зниження втомлюваності при роботі за комп`ютером і в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

  • Магнітотерапія – позитивний терапевтичний ефект досягається за рахунок покращення гемодинаміки, трофіки, усунення гіпоксії, виражену протизапальну, нейротрофічну та імуномоделюючу дію. В приладі застосовується змінне магнітне поле з можливістю регулювання по частоті та силі.

  • Хромотерапія – терапевтичний та реабілітаційний ефект фото стимуляції досягається за рахунок використання світлодіодного випромінення різної довжини хвилі, частоти випромінення, потужності випромінення і плавності переходу тривалості імпульсу, а також поліхромного випромінення. Синьо-зелений спектр використовується для лікування короткозорості, червоно-жовтий – при амбліопії.

  • Макулостимулятор – тренажер призначений для стимуляції сітківки ока. Дія базується на сприйнятті кольору, яке пов’язане із функцією колбочкових клітин сітківки. Для тренувань використовується червоний (покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів), зелений (знижує внутрішньо очний тиск, відновлює біоритм зорового аналізатора) та синій кольори (заспокійлива дія, нормалізує сон).

  • Прилад «Амбліопанарама» – призначений для підвищення гостроти зору амбліопічного ока у пацієнтів із співдружньою косоокістю, рефракційною, абскураційною амбліопією. В основу методу покладений спосіб тренування панорамними фігурними «засліплюючими» полями, який складає ефект послідовного образу.

  • Прилад «Веселка» – призначений для динамічної офтальмохромотерапії (світлолікування) для широкого кола офтальмологічних захворювань: амбліопія різної етіології, міопія, атрофія зорового нерву, косоокість, спазм акомодації. Може застосовуватись в поєднанні із магнітотерапією.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом