Радіохвильовий метод

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined variable: script в googleanalytics_page_alter() (рядок 284 із /home/svitzory/domains/svit-zory.com.ua/public_html/sites/all/modules/google_analytics/googleanalytics.module).

Радіохвильова хірургія – останнє досягнення радіофізики та медицини, яке з`явилось в останній чверті ХХ століття. В основі цього унікального безконтактного методу розрізання м`яких тканин лежить властивість тканин організму випаровуватись під впливом високочастотних хвиль, які генеруються радіохвильовим ножем. Тканини не розрізаються як скальпелем, і не перепалюються як лазером, а розходяться без фізичного контакту з радіоножем. Теплова енергія в тканинах, яка утворюється в результаті впливу високочастотних хвиль, сприяє коагуляції кровоносних судин. Таким чином, радіохвильова хірургія дозволяє проводити операції безболісно, без пошкодження здорових тканин, з мінімальним ризиком кровотечі та післяопераційних ускладнень. Технологія отримала широке визнання в різних напрямках медицини.

Офтальмологія не залишилась поза увагою. Хірургія з використанням радіохвильового ножа на сьогодні рахується самим сучасним методом видалення доброякісних новоутворень шкіри повік і кон`юнктиви, таких як папіломи, атероми, кісти та ін. Застосування радіоножа особливо актуально у випадках видалення вірусних папілом: даний метод попереджає обсіменіння тканин поряд і поширення вірусу, тим самим знижуючи вірогідність рецидиву захворювання. Якщо папілома повіки знаходиться у війчастому ряді, то застосування методу радіохвильової хірургії набагато зменшує вірогідність пошкодження цибулин вій через високу точність маніпуляції.

Переваги радіохвильової хірургії:

  • Безконтактне розсічення тканин.
  • Відсутність болі, оскільки, внаслідок коагуляції нервових закінчень в рані досягається знеболюючий ефект.
  • Повний контроль гемостазу під час операції і мінімальний ризик кровотечі після операції за рахунок коагуляції судин.
  • Асептичне за живлення рани: радіохвилі, які випромінюються, призводять до стерилізую чого ефекту. В результаті відсутня запальна реакція тканин і знижується ризик розвитку інфекційних ускладнень, таких як нагноєння післяопераційних ран.
  • Регенерація проходить без грубого рубцювання та некрозу. Це дозволяє досягнути високого косметичного ефекту.
  • Прискорення за живлення, оскільки радіохвильовий метод лікування суттєво скорочує термін епітелізації тканин.
  • Видалена тканина практично не пошкоджується, чим підвищується точність наступного гістологічного дослідження операційного матеріалу.
  • Швидкість проведення операції.
  • Дуже рідкі ускладнення та рецидиви.

Даний вид хірургії являється амбулаторним і не потребує госпіталізації. Проводиться під місцевою анестезією. Відносне протипоказання – наявність у пацієнта кардіостимулятора (прийняття запобіжних мір).

Якщо підсумувати сказане, то метод радіохвильової хірургії дозволяє досягнути високого лікувального, функціонального та косметичного ефекту.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом