Анестезія

Хірург-офтальмолог проводить операцію по виправленню косоокості у дитини під загальним севорановим наркозом з допомогою досвідченого анестезіолога

Болісні обстеження та операції у дітей проводять під наркозом. Анестезіолог відповідає за процес знеболення і підтримання життєво важливих функцій організму під час наркозу.

В клініці СВІТ ЗОРУ застосовується метод анестезіологічного забезпечення, рекомендований Всесвітньою асоціацією анестезіологів, як найбільш безпечний при операціях на голові та шиї.

Ендотрахеальний наркоз дозволяє анестезіологу максимально контролювати життєво важливі функції організму дитини під час проведення операції на очах

В чому переваги?

Ендотрахеальний наркоз дозволяє максимально захистити дихальні шляхи та контролювати функцію дихання протягом всієї операції. Для проведення анестезії використовується інгаляційний анестетик останнього покоління – севофлюран, який забезпечує швидке та комфортне засинання та пробудження, виготовлений відомою американською корпорацією Abbott.

Це важливо!

Ми принципово відмовились від використання препарату кетамін в нашій практиці в зв`язку із вираженим галюциногенним ефектом та здатністю на кілька місяців блокувати довгострокову пам`ять у дорослих і дітей та розділяємо думку наших колег про можливість застосування даного препарату згідно показань в екстреній хірургії та ветеринарній медицині.

Пропонуємо Вам записатися до нас на прийом